Bucuresti
Posted 2 months ago

Kapital HR caută pentru clientul său, un lider din domeniul importului și distribuției produselor alimentare premium, o persoană care să ocupe poziția de Food Service Sales Manager. Căutam o persoană dedicată și talentată pentru a se alătura echipei clientului nostru și pentru a contribui la creșterea și succesul companiei.

Locație: București

Responsabilități:

  • Dezvoltarea și implementarea strategiilor de vânzare pentru a maximiza vânzările și profitabilitatea în sectorul Food Service.
  • Identificarea și exploatarea oportunităților în scopul dezvoltării businessului.
  • Colaborarea cu celelalte departamente pentru a asigura livrarea produselor și serviciilor în conformitate cu standardele de calitate și termenele stabilite.
  • Construirea și menținerea relațiilor solide cu clienții, inclusiv cu managerii de restaurante premium.
  • Supravegherea echipei de vânzări pentru a asigura performanța și îndeplinirea obiectivelor stabilite.

Cerințe:

  • Experiență anterioară demonstrată în vânzări HORECA.
  • Abilități excelente de comunicare și negociere.
  • Capacitatea de a dezvolta și implementa strategii de vânzare eficiente.
  • Orientare către rezultate și abilitatea de a lucra sub presiune.
  • Abilități de leadership și capacitatea de a motiva și dezvolta echipa.
  • Diploma de studii superioare în domeniul afacerilor sau echivalentă.

Beneficii:

  • Oportunitatea de a lucra într-o companie în creștere și inovatoare.
  • Pachet salarial competitiv și beneficii suplimentare.
  • Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în carieră.

Dacă sunteți un profesionist dedicat, orientat către rezultate și pasionat de industria alimentară, vă invităm să aplicați pentru această poziție trimitând CV-ul dumneavoastră la adresa recrutare@kapitalhr.com.

Job Features

Job Category

Food Processing Industry

A valid email address is required.
A valid phone number is required.

If you apply for this position, your details will be saved in our database for this Job or future opportunities. Your data is safe! We will not share your information, we will only contact you to continue the recruitment process or if we find an opportunity that we think is interesting to you. You can delete your profile anytime.

en_USEN